Hlavní partner:

Autobazar AAA Auto - v autobazaru nabízíme ojetá auta, výkup aut, auto bazar

AAA Auto je největší prodejce ojetých vozů ve střední a východní Evropě působící na trhu přes 20 let. Svůj vůz si v AAA Auto našlo již více než 1,2 milionu spokojených zákazníků. Z nabídky 6000 kvalitních aut za nejlepší ceny v ČR si vybere běžný i náročnější zákazník – převoz aut mezi 19 pobočkami po celé ČR je samozřejmostí. Filozofií AAA Auto je nabídnout co nejširší spektrum kvalitních služeb, aby si opravdu každý zákazník našel ten „svůj“ vůz. AAA Auto = největší výběr + nejlepší ceny + nejvýhodnější financování + nejširší garance. Přijďte se přesvědčit!


Hlavní partner:

cestuj.cz

Nový webový portál specializující se na letecké zájezdy pro celou rodinu. Díky spolupráci s největšími tuzemskými cestovními kancelářemi nabízí pečlivě vybrané zájezdy za nejvýhodnější ceny. Dovolená s Cestuj.cz je ale pouze začátek. Kromě samotného zájezdu poskytuje zajímavé bonusy a výhody - například exkluzivní cestovní pojištění AXA ASSISTANCE zdarma, parkování na letišti v době zájezdu zdarma, garantovanou dostupnost všech nabízených zájezdů nebo další slevy a výhody u dalších našich partnerů. Každému klientovi nabízíme prvotřídní péči a postaráme se o váš nerušený pobyt v jakékoliv destinaci.


Hlavní mediální partner:

autoweb.cz

Motoristické zpravodajství pro všechny, kteří nevidí v autech jen dopravní prostředek. Aktuální novinky, špionážní fotky připravovaných modelů, recenze nových i ojetých aut, výsledky crash testů a právní poradna vám zajistí dokonalý přehled o světě čtyř kol. Auta nás prostě baví!


Partneři:

CK HITKA s.r.o.

CK HITKA s.r.o., která jde letos už do 23. sezóny, je předním slovenským touroperátorem specializujícím se zejména na francouzské Alpy. Její klienti cestují na zájezdy autem, v rámci autobusových zájezdů, ale vybrat si mohou také vlakový zájezd do francouzských lyžařských středisek Jde speciální přímý vlak jedoucí z Bratislavy s kupé s lehátkovou úpravou a party vagónem. Nic pohodlnějšího neexistuje...
Ale CK HITKA s.r.o. přinesla na český a slovenský trh evidentně jako první také možnost sednout si za volant „ef-jedničky“ a řídit tak skutečný monopost F1.
Připravila tak zážitek plný adrenalinu a rychlosti, který z každého formuje výjimečnou osobnost. Ne každý si totiž troufne do Formule 1 sednout - a překážkou pro seznámení s Formulí 1 nemůže být cena, ta totiž začíná už od 1300 Eur.


HOTEL****PORT

Přímo na břehu Máchova jezera leží HOTEL****PORT, který při pohledu od jezera vypadá jako loď v přístavu. Komfortní ubytování, přívětivý personál, skvělá kuchyně i široké spektrum sportovního vyžití a relaxace nejen v hotelovém sport a wellness centru, ale i na vlastní pláži a v lesoparku.
VÁŠ NOVÝ PŘÍSTAV HOTEL PORT...


HOTEL****HORIZONT

HOTEL****HORIZONT patří mezi hotely, které se nechtějí podbízet cenou, ale neustále přemýšlí, co udělat pro to, aby se jeho hosté cítili ještě lépe, jejich dovolená byla opravdovým zážitkem a hlavně, aby se rádi vraceli. To vše přímo na úpatí nejvyšší hory ČR, v Peci pod Sněžkou.
OBJEVTE SVŮJ HORIZONT...


Mediální partneři:

denik.cz

Vydavatelský, multimediální dům, VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. vydává 71 regionálních deníků sdružených pod jednotný název DENÍK a také 23 týdeníků, které jsou každý týden nedílnou součástí novin. Zároveň také vydavatelství provozuje webový portál www.denik.cz, který je členěn, stejně jako tištěný Deník, do 71 regionálních mutací, Facebookové stránky v jednotlivých regionech, které mají v součtu přes 48.000 fanoušků, dále také provozuje aplikaci v iPhonech (více než 11.000 stažených aplikací), iPadech (více než 8.000 stažených aplikací) a Androidech (více než 5.000 uživatelů). Prodej reklamních formátů zajišťuje společnost MixMedia s.r.o.. Tato společnost Vám také zajistí výrobu aplikací pro chytré telefony a tablety, výrobu infografik a exkluzivně zajistí prostor v časopisech Popcorn a Top dívky.


hyperinzerce

Portál HyperInzerce.cz je největším inzertním portálem na tuzemském trhu. Zveřejňuje více než 1,4 milionů inzerátů řazených do 29 kategorií s množstvím podkategorií přehledně třídících inzerované zboží a služby. HyperInzerce.cz otevírá cestu ke snadnému prodeji i výhodnému nákupu díky možnosti podat inzerát ZDARMA. Provozovatelem portálu je HyperMedia, a.s., která provozuje mimo jiné i portály HyperSlevy.cz, HyperZboží.cz, HyperReality.cz, TopRecepty.cz a řadu dalších portálů.


Rádio BLANÍK

Rádio BLANÍK se poprvé v českém éteru ozvalo přesně o půlnoci ze 4. na 5. června 1999. Bylo to na středočeské frekvenci 95.0 FM. Postupně se ale rozšířilo do celé ČR. Podle posledních průzkumů poslechovosti RadioProjekt je Rádio BLANÍK opakovaně nejposlouchanější české regionální rádio.


Radio City 93.7 FM

Je metropolitní hudební stanice. Přináší důležité a zajímavé informace, aktuální zprávy z Prahy, včetně nejrychlejších dopravních informací. Dozvíte se z něj, co se děje ve vašem městě i kam večer nebo o víkendu vyrazit. Radio City klade velký důraz na výběr hudby. Radio City – více hudby, méně slov.


Fajn Radio

Fajn radio je soukromá pražská rozhlasová stanice zaměřená zejména na mladé posluchače v Praze a středních Čechách, s pokrytím i v regionu východních Čech. Dominantním prvkem ve vysílání fajn radia kromě hitového hudebního mixu jsou: zábava, soutěže, přitažlivé informace a zajímavosti o dění nejen v Praze a samozřejmě zpravodajství. Fajn Radio má několik „bratrů“ po celé ČR, např. Fajn Radio Agara, Fajn North Music nebo Fajn Hity.


HITRADIO MAGIC, online radio, hudba, souteze, aktuality, pro lepsi naladu

Hit Radio Magic je členem velké rodiny Hit Radií vysílajících na celém území ČR. Hitrádio Magic vzniklo na základech východočeského Rádia Metuje a momentálně se může pochlubit 127 tisíci posluchači týdně.