Přehled všech vozů

Přehled všech vozů nominovaných do ankety Internetové auto roku 2013

AUTA PRO RODINU

Nejméně čtyři pohodlná sedadla, stejný počet dveří a rozumný zavazadlový prostor – to se od auta pro celou rodinu očekává jako samozřejmost. Naši kandidáti však museli předvést víc, aby si zasloužili nominaci, ať už to byl neobvykle všestranný interiér, inovativní technická řešení nebo „jen“ vynikající jízdní vlastnosti.

AUTA PRO RADOST

Tato auta si člověk nekoupí, protože je potřebuje, ale protože je chce. Nezáleží přitom na výši rozpočtu, ale na schopnosti vykouzlit vám úsměv na tváři, když otevřete garáž a vyrazíte na bezcílnou projížďku. Ne všichni naši kandidáti jsou vyloženě rychlí, ale rychlost přece není nezbytnou podmínkou radosti z jízdy.

AUTA PRO VOLNÝ ČAS

V rušných ulicích velkoměsta nepotřebujete ani tak výkon jako mrštnost, dobrý výhled a kompaktní rozměry, které člověku usnadní hledání parkovacího místa. Komfortní výbava samozřejmě není od věci, ale důležitější je, že s dobrým autem do města může být i jízda dopravní špičkou docela příjemnou kratochvílí.

AUTA PRO MĚSTO

SUV, SAV… ať je nazvete jakoukoli zkratkou, mají tato auta schopnost dovézt vás a vaše sportovní (chalupářské, rekreační) vybavení i tam, kam nevedou asfaltové silnice. Samozřejmě se s nimi dá jezdit i do práce a na nákupy, ale není to vzhledem k jejich schopnostem přece jenom trochu škoda?

AUTA PRO NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ

Kandidáti z této skupiny jsou nesourodá směsice jen zdánlivě. Přes svoje technické odlišnosti mají totiž společné to hlavní, výjimečnost a exkluzivitu. Pokud vám některé z nich stojí v garáži, jsou jen dvě možnosti: buď jste mimořádně úspěšní v tom, co děláte, nebo vám přálo štěstí v loterii.

Auta pro ženy

V této kategorii nejsou žádní kandidáti, protože zde ve skutečnosti kandidují všechna auta nominovaná ve všech ostatních kategoriích. Na základě údajů o pohlaví, které musí každý hlasující zadat před odesláním svých hlasů, potom vzejde mimořádné ocenění „Internetové auto roku pro ženy“. Více v sekci O projektu.
btn_vote.jpg, 4,3kB