Volkswagen Beetle Cabrio | AUTA PRO RADOST

Tohle je auto z trochu jiného soudku. Nebylo postavené proto, aby zajíždělo traťové rekordy, ale proto, aby z něj měl řidič prostě radost. Sundejte střechu a nechte se unášet na retro vlně, ovšem s patřičně moderní technikou a bezpečnostní výbavou. Beetle umí třeba sám zaparkovat a vedle benzínových motorů může mít i úsporný diesel TDI. A velmi dobře jezdí, takže to není vyloženě jen holčičí auto.


VIDEO: VW Beetle 1.2 TSI (CZ)
Když se řekne Brouk, Honza Koubek vždycky zpozorní. Sice je to spíš odborník na ty starší, vzduchem chlazené kousky, ale tentokrát samozřejmě osedlal zbrusu nový model. A upozorňuje, že je opravdu nový - žádný facelift modelu New Beetle, tohle je skutečně naprosto nové auto. VW Beetle je větší, hranatější a jezdí na modernějším podvozku. Bude to ovšem stačit k tomu, aby ho Honza vzal na milost? Jednoduché to rozhodně mít nebude!Komentujte zde!
Autotube.cz | Vydáno: 10.12.2012
Nadělte pod stromeček VW Beetle Cabrio
Ne, nemyslíme hračku, ale skutečné auto v životní velikosti. Volkswagen totiž začal s předprodejem nového modelu Beetle Cabrio.
Autoweb.cz | Vydáno: 19. 12. 2012 v 16:00
Volkswagen Beetle Cabrio. Jak se vám líbí?
Nový Brouk se zbavil stigmata roztomilého auta pro slečinky, jezdit s ním může opravdu každý. To bude platit i pro otevřenou verzi.
Autoweb.cz | Vydáno: 04. 10. 2012 v 11:50
Volkswagen představil sportovní Beetle GSR
Už několikrát jsme říkali, že nová generace Beetla není autem (pouze) pro slečinky, že jde o stroj, se kterým může s klidným srdce jezdit kdokoli.
Autoweb.cz | Vydáno: 08. 02. 2013 v 11:25