Škoda Octavia | AUTA PRO RODINU

V pořadí třetí generace novodobé Octavie narostla ve všech směrech, což se podepsalo nejen na rekordním zavazadelníku o objemu 590 litrů, ale i na prostoru uvnitř. Ve výbavě se nově objevují zcela nové zábavní i bezpečnostní prvky, které Octavia přebírá od příbuzného Volkswagenu Golf. Pod kapotou je základem zážehová dvanáctistovka s výkonem 86 koní, na úspornější notu hraje naftová šestnáctistovka Green Tec s výkonem 105 koní, která by si na sto kilometrů měla vzít jen 3,8 l/100km.


VIDEO: Škoda Octavia III - první dojmy, část 1.
Tak už jsme si jí ozkoušeli. Extrémně diskutovaná nová Škoda Octavia se představila v jihoportugalském Faru a Honza Koubek s Ondrou Lillingem byli na místě, aby se svezli. Jaké byly jejich první dojmy a zážitky s novou Octavií se dozvíte ve dvou dílech, protože toho natočili fakt hodně.Druhá částKomentujte zde
Autotube.cz | Vydáno: 11.01.2013
Nová Škoda Octavia III - oficiální fotky, motory, fakta
První fotky jsme vám už ukázali, tady je první oficiální sada fotek přímo od automobilky. Zatím jen čtyři, ale důležité jsou také údaje o motorech.
Autoweb.cz | Vydáno: 11. 12. 2012 v 16:00
První jízda - Nová Škoda Octavia III
Nejdůležitější model pro mladoboleslavskou Škodu jsme vyzkoušeli na silnicích v portugalském Algarve. Sáhli jsme po vrcholném dieselu i slabém benzínu.
Autoweb.cz | Vydáno: 09. 01. 2013 v 11:20
Nová Škoda Octavia III - kompletní český ceník
Podívejte se na kompletní ceník nové Octavie III. A pozor, důležitá informace: škrabka na led ve víčku nádrže je v základní výbavě! Na rozdíl od klimatizace.
Autoweb.cz | Vydáno: 07. 01. 2013 v 21:30