Porsche Boxster | AUTA PRO RADOST

Nejmenší a nejlevnější Porsche je skvělé auto a už jsme se sami přesvědčili o tom, že v mnoha oblastech dokáže zastínit i ikonickou 911, například v čisté radosti z jízdy. Díky jednoduché a lehké stavbě se Porsche úžasně ovládá a má velmi jadrné motory. Ať už zvolíte základní šestiválec 2,7 l nebo silnější 3,4 l šestiválec, vždycky se budete náramně bavit. A je to Porsche, takže by mělo být i velmi spolehlivé.


VIDEO: Co inspirovalo nový Boxster?
Berte to s rezervou, přece jen jde o reklamu. Porsche vytáhlo na trať své nejslavnější otevřené vozy (plus jeden ultraslavný s pevnou střechou) a vyvezlo je na trať... Až na to, že první den pršelo. Ale nějak se to zvládlo a poselství je jasné. Pršet nebude navždy, ale když máte roadster, je to napořád. Nebo tak nějak. Každopádně, Boxster je tak dobré a puristické auto, že bychom reklamě odpustili i kostrbatější oslí můstky...
Autotube.cz | Vydáno: 19.09.2012
Nové Porsche Boxster živě ze Ženevy
Nejlevnější Porsche se také už ukázalo před autosalonem. Nutno ale říci, že naživo vypadá také dobře. Brzy dorazí i Cayman.
Autoweb.cz | Vydáno: 06. 03. 2012 v 19:30
Porsche Boxster S (2012)
Jedná se o Porsche pro chudé nebo dopravní prostředek pro slečinky či kadeřníky? To si mohou myslet jen ti, kteří s ním nikdy nejeli na té správné silnici.
Autoweb.cz | Vydáno: 26. 06. 2012 v 06:00
Nové Porsche Boxster - lehčí, silnější, úspornější
Porsche pro chudé postoupilo do další generace. Pořád má atmosférický plochý šestiválec a samozřejmě nižší papírovou spotřebu než minulá generace.
Autoweb.cz | Vydáno: 12. 01. 2012 v 12:00