Mercedes-Benz CLA | AUTA PRO RODINU

Stylově se nový Mercedes řadí mezi luxusní třídu CLS, ale cenovkou i koncepcí se hlásí k hatchbacku třídy A. Z toho vyplývá nejen nabídka motorů, ze kterých si CLA vybírá ty výkonnější, ale i pohon předních kol, respektive pohon všech kol 4MATIC, který je za příplatek. Jak už je u Mercedesu samozřejmostí, kabina je vyrobena jen z těch nejlepších materiálů a bude dobrým místem k životu.


VIDEO: Mercedes CLA přímo od ďábla...
Další ze superbowlových reklam má na svědomí Mercedes-Benz. Vystupuje v ní sám Ďábel (a hraje ho sám Willem Dafoe), který nabízí smrtelníkovi nový Mercedes CLA a všechno co s ním souvisí - tedy zjevně přátelství supermodelek jako je Kate Upton, kamarádství hvězd showbussinesu, jako je Usher a tak dále...
Autotube.cz | Vydáno: 11.02.2013
Mercedes-Benz CLA je oficiálně venku
Německá automobilka zřejmě zjistila, že nejsou potřeba auta s ideálním vyvážením. Stačí postavit předokolku, protože dneska už nikomu o jízdní vlastnosti nejde.
Autoweb.cz | Vydáno: 14. 01. 2013 v 14:00
Mercedes-Benz CLA naživo ještě před Ženevou
Jak vypadá Mercedes-Benz CLA naživo? Díky českému zastoupení jsme se na žhavou novinku mohli podívat ještě před premiérou v Ženevě.
Autoweb.cz | Vydáno: 26. 02. 2013 v 14:05
Mercedes CLA je nejaerodynamičtější auto současnosti
Německý výrobce se chlubí, že jejich nejnovější přírůstek v rodině čtyřdveřových kupé je nejvíce aerodynamicky efektivním autem na trhu.
Autoweb.cz | Vydáno: 10. 02. 2013 v 10:00