Kia cee'd | AUTA PRO RODINU

Druhá generace Cee’du je právoplatným konkurentem zavedeným německým značkám, o čemž vás kromě pohledného designu přesvědčí kvalitně postavený interiér, komfortně naladěný podvozek i slušná paleta pohonných jednotek. Sáhnout můžete buď po kompaktním hatchbacku, nebo praktickém kombi, a je v podstatě jedno, jestli budete mít pod kapotou základní benzínovou čtrnáctistovku, silnější šestnáctistovku nebo naftovou jedna šestku. Všechny mají společný sympatický charakter a šestistupňovou převodovku.


VIDEO: KIA Ceed 1.4 (CZ)
Korejská auta už jsou nějakou dobu daleko víc, než je levné a nekvalitní plastové krabičky na posouvání z místa na místo. KIA Cee\'d byla dobrá už při svém představení a teď je tu její druhá generace. Honza Koubek si záměrně půjčil skromněji vybavený model s malým benzínovým motorem - protože právě ten bude tvořit největší díl prodaných Cee\'dů. Na rozdíl od většiny novinářských aut nemá navigaci, metalízu, diody, litá kola, kůži... a vadí to?
Autotube.cz | Vydáno: 02.07.2012
Kombi ​Hyundai i30 a Kia Ceed – diesel vs benzín
Je rodinný kombík segmentu C lepší s naftovým nebo benzínovým motorem? A lze u něj vůbec také najít nějaké řidičské nadšení?
Autoweb.cz | Vydáno: 17. 12. 2012 v 08:00
Kia Cee\'d 1.4 CVVT (2012)
Nejslabší benzínový motor, prostřední výbava Comfort. Tohle bude podle nás ta nejprodávanější kombinace nové Kie Cee\'d. Jaká je na českých silnicích?
Autoweb.cz | Vydáno: 28. 05. 2012 v 05:30
První jízda: Kia Cee\'d
Svezli jsme se s úplně novou generací Kie Cee\'d. Jaká je na španelských silnicích? Dokáže obstát v nejdůležitějším segmentu?
Autoweb.cz | Vydáno: 18. 04. 2012 v 06:10